nr oferty: 93622 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Specjalista IT ds. Systemów HR
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników końcowych i liderów funkcjonalnych w użytkowaniu systemów HR

  • Pierwszy kontakt ze zgłoszeniami dotyczącymi systemów HR/IT, analizę błędów i rozwiązywanie problemów samodzielnie bądź we współpracy z innymi działami organizacji

  • Analizę i ocenę technicznych zgłoszeń związanych z systemami HR (konfiguracja komputerów, dostęp do sieci, dane aplikacji itp.)

  • Nadzór nad utrzymaniem systemu Workday HCM oraz systemów HR

  • Wdrażanie aktualizacji systemów zgodnie z wymaganiami

  • Zapewnienie aktualnej dokumentacji systemowej

Wymagania:

  • Znajomość podstawowej architektury danych, tabel, integracji systemowych

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, umożliwiające efektywną interakcję z członkami zespołu i kierownictwem projektu

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne

  • Zdolność do efektywnej pracy w szybko zmieniającym się środowisku i radzenia sobie z planowanymi i nieplanowanymi obowiązkami

  • Zdolność do priorytetowego traktowania obciążenia i wykonywania zadań niezależnie, zapewniając terminową kontrolę i rozwiązywanie problemów

  • Wykształcenie wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespole Serwis Desk/Help Desk

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_workflow_system_architect_mazowieckie_20131122_104046