nr oferty: 93619 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Specjalista / Ekspert ds. Inżynierii Danych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Do nowo utworzonego Zespołu Inżynierii Danych poszukujemy osób, które chciałyby wziąć udział w tworzeniu i rozwijaniu platformy przetwarzania dużych wolumenów danych.

Jeśli masz doświadczenia z obszarów pozyskiwania danych ze źródeł zewnętrznych np. poprzez skanowanie stron/danych ogólnodostępnych w internecie) lub ich gromadzenia, zapraszamy do aplikowania!

W ramach zadań, które będziemy realizować w zespole są m.in:

  • pozyskiwanie nowych danych ze źródeł wewnętrznych, jak i zewnętrznych

  • przygotowanie wymagań dla platformy przetwarzania dużych wolumenów danych

  • wypracowywanie mechanizmów jakości danych

  • automatyzacja wszystkich dostarczanych procesów lub funkcjonalności

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe matematyczne, techniczne, ekonomiczne lub jesteś studentem ostatnich lat studiów

  • mile widziane doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych

  • mile widziane doświadczenie w pracy z przynajmniej jedną z baz: ORACLE, TERADATA, DB2, MS SQL SERVER

  • doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym repozytorium rozproszonym (Hortonworks, Cloudera)

  • doświadczenie w przynajmniej 2 obszarach (pozyskiwanie danych - kafka, Flume, Nifi, Sqoop, przetwarzania danych: Spark, Hive, Pig, zarządzanie workflow: Oozie, zarządzanie platformą: Ambari, Zookeeper)

  • znajomość przynajmniej jednego z języków (Python, R, Java, SQL)

  • jesteś samodzielny, dokładny i potrafisz pracować pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie z aplikacjami SAS (np. SAS Base, SAS Data Integration Studio, SAS Enterprise Guide)

Co od nas otrzymasz:

  • możliwość współtworzenia rozwiązań technologicznych w branży finansowej

  • elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • profesjonalny systemem szkoleń

W zależności od poziomu Twojego doświadczenia dobierzemy stanowisko odpowiednie dla Ciebie.

Do zobaczenia w zespole!

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/klient_hrlinkpl_kierownik_dzialu_personalnego_malopolskie_20131119_111321