nr oferty: 87449 / 2018-06-13
Praca dla informatyków
Software Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Bazy danych: PostgreSQL,
Opis stanowiska:

Jeżeli chciałbyś dołączyć do międzynarodowego zespołu rozwijającego innowacyjne rozwiązania, to jest to dla Pana idealna oferta! Nasz Klient udoskonala obecnie platformę, przeznaczoną do przetwarzania ianalizy danych ooglądalności telewizji oraz słuchalności radia, wcałości postawioną na AWS. Aplikacja jest wykorzystywana wkilkunastu krajach na całym świecie. Poszukujemy osoby na stanowiskoC++ Developer,która we współpracy zteamem Developerów, będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój iutrzymanie tego narzędzia oraz rekomendowanie zmian.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,

  • parking dla rowerów,

  • stabilność zatrudnienia,

  • rozwój w międzynarodowym środowisku,

  • kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w obszarze C++,

  • znajomość środowiska Linux,

  • doświadczenie w pracy w środowisku Agile (znajomość metodologii SCRUM),

  • doświadczenie w pracy z dowolną relacyjną bazą danych (PostgreSQL, SQL),

  • znajomość j. ang. na poziomie min. B2,

  • mile widziana znajomość j. skryptowanych (Bash, Perl lub Python).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-13 - 2018-07-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_delivery_manager_malopolskie_20130122_094305