nr oferty: 93841 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Serwisant Regionalny IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

eurobank powstał zpasji młodego polskiego przedsiębiorcy, który postanowił stworzyć bank przyjazny iinnowacyjny. Szybko staliśmy się częścią SociĂŠtĂŠ GĂŠnĂŠrale, jednej znajwiększych europejskich grup wsektorze finansowym. Jednak wciąż do Zarządu zwracamy się na €žty€, aatmosfera pozostaje atutem podkreślanym konsekwentnie przez naszych pracowników. Stawiamy też na rozwój zawodowy €“ każda rekrutacja rozpoczyna się wewnątrz firmy. Wierzymy, że bankowość może być fajna :)

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących sprzętu IT

  • wsparcie techniczne placówek banku oraz użytkowników mobilnych w wyznaczonym regionie w zakresie działania infrastruktury IT

  • utrzymanie i rozwój infrastruktury IT banku w wyznaczonym regionie

  • udział w projektach i wdrożeniach IT

  • współpraca z pracownikami innych działów

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko

  • bezpośredni udział w rozwoju banku

  • udział w projektach z zakresu nowych technologii IT

  • możliwość rozwoju, szkoleń i awansu w międzynarodowej firmie

  • nienormowany czas pracy

  • pełne wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji obowiązków (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
Masz to coś?

  • doświadczenie w diagnozie i serwisowaniu komputerów oraz urządzeń peryferyjnych

  • biegła znajomość systemu MS Windows 7/10

  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office i Internet Explorer

  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów użytkowników

  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych

  • uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość do ich wyrobienia

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność działania w stresie, pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_erp_wielkopolskie_20131218_104044