nr oferty: 87864 / 2018-06-19
Praca dla informatyków
Senior Integration Engineer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: CMS,
Bazy danych: MySQL, DB2, Oracle,
Opis stanowiska:

Firma będąca światowym producentem oprogramowania dla kasyn, zarządzająca dużymi systemami loteryjnymi poszukuje obecnie osoby na stanowiskoSeniorIntegration Engineer.Osoba,która dołączy do zespołu pokieruje procesem automatyzacji, wdrożenia i rozwoju metodologii oraz narzędzi CI/CD. Będzie także odpowiedzialna za utrzymanie, deployment infrastruktury oraz konfigurację oprogramowania.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole

  • parking samochodowy i rowerowy

  • karta Multisport

  • opieka medyczna

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w środowisku Linux (RedHat, CentOS)

  • wiedza w obszarze języków skryptowych (Bash, Perl lub Python)

  • doświadczenie w obszarze CMS systems (Perforce, Git)

  • uczestnictwo w procesie wdrożenia CI/CD

  • doświadczenie w obszarze baz danych (PosgreSQL, MySQL, Oracle lub DB2)

  • znajomość technologii Puppet lub Ansible

Miejsce pracy:
Warszawa, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-19 - 2018-07-19
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_technical_solution_manager_with_turkish_malopolskie_20130122_094145