nr oferty: 113041 / 2020-05-20
Senior Business Intelligence Analyst w Zespole Data Intelligence Solutions
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
Czym zajmuje się zespół?

Zespół Data Intelligence Solutions zajmuje się dostarczaniem naszym Klientom usług z zakresu szeroko pojętej analityki biznesowej oraz Business Intelligence. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, jednocześnie stale rozwijamy się i poszukujemy nowych sposobów, by zaspokoić wymagania rynku. W chwili obecnej duży nacisk kładziemy na rozwój kompetencji z obszaru Data Science, machine learning i pokrewnych, więc jeśli ta tematyka jest Ci bliska, nasza oferta powinna Cię zainteresować.

W KPMG możesz pracować w:

  • audyt
    ogólny

  • audyt
    instytucji
    finansowych

  • doradztwo
    podatkowe

  • usługi
    doradcze

  • kancelaria
    prawnicza
    D. Dobkowski

  • usługi
    księgowe

Oferujemy:
Dlaczego warto
pracować wKPMG?

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • prestiż

  • stała możliwość nauki irozwoju

  • stabilne zatrudnienie

  • dobra
    atmosfera

  • szacunek do indywidualności

  • zbalansowany czas pracy

  • jasna ścieżka kariery

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • ciekawe iinnowacyjne projekty

€˘ umowa o pracę lub B2B €˘wolontariat pracowniczy €˘program Corporate Wellness Care&Stay €˘nowoczesna przestrzeń biurowa €˘masaże w biurze €˘15 dofinansowanych sekcji sportowych €˘imprezy integracyjne €˘świeże owoce €˘ubezpieczenie na życie €˘bilety do kina i teatru €˘karta multisport €˘prywatna opieka zdrowotna €˘przyjazne wprowadzenie do firmy €˘wsparcie kolegów i przełożonych

Wymagania:
Zakres
obowiązków

  • projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi BI (prace rozwojowe €“ ok. 90% czasu),

  • wsparcie klienta w zakresie analizy wymagań, identyfikacji źródeł danych oraz tworzenia procesów ETL,

  • analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych,

  • doradztwo w obszarze wyboru optymalnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta,

  • ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,

  • opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Od kandydatów
oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości Power BI oraz języka DAX,

  • bardzo dobrej znajomości SQL,

  • min. 4 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lat pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenia w projektowaniu raportów oraz kokpitów zarządczych, zarówno w warstwie technicznej, jak i wizualnej,

  • doświadczenia we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań,

  • wykształcenia wyższego €“ preferowane: informatyka, metody ilościowe lub pokrewne,

  • gotowości do odbywania podróży służbowych,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doświadczenia w sporządzaniu podsumowań wyników testów, analiz i dokumentacji w językach polskim i angielskim,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków.

  • znajomość pozostałych komponentów Power Platform (Power Apps, Flow)

  • praktycznej znajomości MS SQL Server (SSIS, SSAS, SSRS)

  • znajomości języka Python i/lub GNU R

  • znajomości języka JavaScript (w tym biblioteki d3.js) i/lub Type Script

Dodatkowe atuty
kandydatów

  • znajomość pozostałych komponentów Power Platform (Power Apps, Power Automate),

  • praktyczna znajomość MS SQL Server (SSIS, SSAS, SSRS),

  • znajomość VBA, języka Python i/lub GNU R,

  • znajomość JavaScript/TypeScript i/lub biblioteki d3.js.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2020-05-20 - 2020-07-19
Link do oferty: https://www.praca.pl/senior-business-intelligence-analyst-w-zespole-data-intelligence-solutions_3381052.html