nr oferty: 93303 / 2018-09-25
Praca dla informatyków
Security Specialist IAM
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

Będziesz częścią zespołu technicznego odpowiedzialnego za wdrażanie systemów do zarządzania dostępem do zasobów informatycznych wfirmach.Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in.:

  • analiza, projektowanie iimplementacjaprocesów zarządzaniadostępamiw największych firmach polskich izagranicznych(np. zarządzanie cyklem życia tożsamości, wnioskowanie odostępy, tworzenie/modyfikacja konta, zarządzanie definicjami ról, przegląd uprawnień)

  • wdrożenie centralnego systemu zarządzania tożsamością idostępami użytkowników zwykorzystaniem wiodących technologii

  • budowa mechanizmów związanych zlogowaniem (mechanizmy uwierzytelniania iautoryzacji, mechanizmpojedynczego logowania)

  • przygotowanie iwdrożenie konektorów - mechanizmówintegracjisystemuzarządzania tożsamością idostępami zsystemami zarządzanymi

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • poznanieaplikacji i systemów tj. Active Directory, Bazy danych, systemy opracyjne, SAP, systemy HR

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa IT

  • międzynarodowe szkoleniai zdobycie kluczowych na rynkucertyfikatów

  • możliwość wyjazdu naprojekty zagraniczne

  • pełen komfort pracy- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • podstawowej znajomości językaJava, JavaScript

  • podstawowej znajomości systemuLinux

  • podstawowej znajomości baz danych i serwerów aplikacyjnych m.in.Tomcat, JBoss

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego

  • mobilności (projekty realizowane są w Polsce i za granicą)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-25 - 2018-10-25
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_736270?jobSource=XMLFeed