nr oferty: 102033 / 2019-02-25
Praca dla informatyków
SAS Administrator Developer (insurance sector)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

  • Weźmiesz udział wprojektach rozwojowych, transformacyjnych imigracyjnych dla instytucji finansowych

  • Będziesz uczestniczyć wrozwoju iadministracji dużych hurtowni danych oraz systemów analitycznych klasy CRM

  • Będziesz projektować iimplementować procesy ETL zwykorzystaniem różnorodnych narzędzi iplatform

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • Pracę przy największych transformacjach biznesowych firm w Polsce

  • Międzynarodowe szkolenia wyjazdowe i naukę metodologii Accenture

  • Projekty dopasowane do oczekiwań - migracje między branżami i zadaniami

  • Dwuetapowy proces rekrutacji

  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta multisport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków, korporacyjna karta kredytowa

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomość SQL

  • Dobrej znajomości zagadnień bazodanowych

  • Znajomości narzędzi i technologii SAS

  • Znajomości systemów operacyjnych klasy Unix (w tym BASH/SH)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-02-25 - 2019-03-27
Link do oferty: https://www.praca.pl/sas-administrator-developer-insurance-sector_2330699.html