nr oferty: 93986 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
SAP Project Manager
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej poszukujemy osób na stanowisko: SAP Project Manager. Osoba na tym stanowisku będzie wchodziła w skład zespołu realizującego międzynarodowe wdrożenia systemu SAP.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wdrożeniem oprogramowania na każdym etapie cyklu,

  • Zarządzanie budżetem projektów,

  • Zapewnienie zgodności działań z procesami organizacji,

  • Zarządzanie interfejsem pod kątem technicznym i funkcjonalnym,

  • Zarządzanie zespołem oraz monitorowanie i identyfikacja potencjalnych ryzyk,

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • Udział w globalnym projekcie wdrażania systemu SAP (pełen scope projektowy),

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Budżet szkoleniowy,

  • Lekcje języka angielskiego,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Karta Multisport,

  • Dowolna forma współpracy,

  • Brak obowiązku częstego podróżowania.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obszaru technologicznego SAP,

  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych i IT,

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP (szczególnie mile widziane moduły logistyczne i finansowe),

  • Doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów SAP w pełnym cyklu,

  • Proaktywne podejście do pracy i zorientowanie na klienta,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/new_invest_delphi_developer_wielkopolskie_20140110_151322