nr oferty: 90911 / 2018-08-09
Praca dla informatyków
SAP CO Consultant
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Opis stanowiska

  • Udział w realizacji polskich i zagranicznych projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych w ramach modułu CO

  • Przygotowanie koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, konfiguracja systemu SAP zgodnie z wymaganiami klienta, przygotowanie danych podstawowych oraz przeprowadzenie testów

  • Aktywne wsparcie klienta w trakcie uruchomienia nowego rozwiązania

  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń z zakresu dedykowanego obszaru

  • Udział w rozwoju dedykowanych rozwiązań HICRON

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w consultingu SAP CO lub realizacja min 2 pełnych projektów wdrożeniowych (przynajmniej jeden w roli konsultanta wiodącego)

  • Uczestnictwo w różnych projektach w obszarze SAP Controlling (CO, CO-OM, CO-PC, COPA, IM/PS, EC-PCA)

  • Samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za jakość pracy i relacje z klientem, orientacja na poszukiwanie informacji i rozwiązywanie problemów

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych i prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania

  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych w najnowszych technologiach (np. S/4 HANA) oraz możliwość rozwoju w zakresie niszowych rozwiązań eksperckich

  • Stabilna praca w doświadczonym zespole- pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży

  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach organizacji

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, Multisport, imprezy integracyjne itd.)

  • Ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-09-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/digital-production-senior-specialist_323944.html