nr oferty: 72152 / 2017-11-05
Praca dla informatyków
Researcher IT - młodszy konsultant ds rekrutacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
  • Wyszukiwanie i kontakt z kandydatami z wewnętrznej bazy danych
  • Wyszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
  • Wsparcie administracyjne pracy konsultantów
  • Selekcja aplikacji
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych

Oferujemy:
  • Podstawa + nielimitowany system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Ciekawą pracę w zespole dzielącym się wiedzą
  • Współuczestnictwo w realizacji interesujących projektów rekrutacyjnych
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność szybkiego docierania do informacji, ich analizy i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Swobodne korzystanie z narzędzi informatycznych
  • Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
  • Motywacja do ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-05 - 2017-11-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-baz-danych-oracle_252143.html