nr oferty: 72837 / 2017-11-01
Praca dla informatyków
Projektant / Programista SAS
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie rozwiązań aplikacyjnych wspierających procesy biznesowe w obszarze ryzyka

  • Projektowanie i programowanie zadań ETL przetwarzających i zapisujących dane w Data Martach dedykowanych dla obszaru ryzyka

  • Pracę z dużymi wolumenami danych o różnorodnej strukturze i formatach

  • Integrację rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku

  • Rozwój i administrację środowiskiem SAS

  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Praktycznej znajomości narzędzi ETL (preferowana znajomość SAS Data Integration)

  • Dobrej znajomości SAS 4GL i SQL

  • Znajomości relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)

  • Doświadczenia związanego z instalacją, konfiguracją i administracją środowiskiem SAS

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w budowie rozwiązań umożliwiających przetwarzanie strumieniowe danych (Kafka)

  • Znajomość takich technologii jak: Java, Python, PowerShell, GIT, Jenkins

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-01 - 2017-11-17
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1022492?jobSource=XMLFeed