nr oferty: 96934 / 2018-11-21
Praca dla informatyków
Programista Salesforce (projekty wdrożeniowe)
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań biznesowych i przypisanie ich do możliwości platformy Salesforce

  • Opracowywanie i utrzymywanie wymagań biznesowych w witrynie Force.com

  • Testowanie opracowanych funkcjonalności

  • Prezentacja wdrożonych rozwiązań dla klientów

  • Kreatywne podejście do sytuacji projektowych

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realne możliwości rozwoju

  • Uczestnictwo w szkoleniach i programach mentoringowych

  • Miłą atmosferę pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych związanych z platformą Salesforce

  • Znajomość Apex, Visualforce

  • Doświadczenie w pracy z HTML, JavaScript, JQuery i CSS

  • Znajomość REST i SOAP

  • Dobra znajomość SQL

  • Otwartość na poszukiwania innowacyjnych rozwiązań

  • Komunikatywność

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-21 - 2018-12-19
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-manager-outsourced-it-services_459332.html