nr oferty: 93306 / 2018-09-25
Praca dla informatyków
Programista Magento
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: Apache, HTML, JavaScript, CSS,
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL,
Opis stanowiska:
Charakterystyka pracy:

  • Praca przy wdrożeniach systemu Magento dla największych międzynarodowych firm.

  • Budowa rozszerzeń funkcjonalnych (front-end oraz back-end).

  • Udoskonalanie platformy pod kątem rozszerzalności i skalowalności (np. wielkoskalowe katalogi produktów, zaawansowane rozwiązania cachowania, load balancing, itp.).

  • Budowa rozwiązań omnichannel €“ w tym budowa i rozwój optymalnej warstwy integracyjnej (od strony Magento) z zewnętrznymi systemami wspierającymi e-commerce na szeroką skalę: BI, CRM, 3PL (3rd party Logistics), PSP.

  • Wdrażanie nowoczesnych rodzajów płatności na platformach ecommerce (ewallet, tokenization, etc) €“ współpraca z technicznymi zespołami dostawców usług.

  • Udoskonalanie rozwiązań pod kątem zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań dla polskich i zagranicznych klientów (dla chętnych wyjazdy za granicę).

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.

  • Szkolenia, certyfikacje (m.in. Scrum, Oracle, Microsoft, Java, IBM, SAP, ITIL).

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, vouchery lunchowe, karnety sportowe).

Wymagania:
Kwalifikacje:

  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów inżynierskich i magisterskich informatyki, elektroniki oraz kierunków pokrewnych.

  • Umiejętność programowania obiektowego PHP (Zend) oraz biegła znajomość architektury Magento.

  • Znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w SQL: PL/SQL / MySQL / PostgreSQL.

  • Umiejętność budowy warstwy integracji (JSON, REST, SOAP).

  • Znajomość HTML/CSS, JavaScript (jQuery, Bootstrap, itp.) oraz umiejętność budowy rozwiązań responsywnych/optymalizacja pod różne przeglądarki.

  • Doświadczenie w obsłudze SVN/GIT.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

  • Znajomość metodyk agile, oraz teorii z zakresu inżynierii oprogramowania.

  • Wysokie zdolności analityczne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczanie w rozwiązywaniu problemów skalowalności i wydajności (zarówno od strony warstwy aplikacji jak i warstwy danych).

  • Doświadczenie w obszarze konfiguracji Apache/Unix oraz shell scripting.

  • Doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-25 - 2018-10-25
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/gi_group_sp_z_oo_administrator_it_slaskie_20131030_115353