nr oferty: 112634 / 2020-05-06
Praca dla informatyków
Programista .NET
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: HTML,
Bazy danych: PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Zespół specjalistów ATDI, którzy zajmują się tworzeniem i rozwojemoprogramowania dla sektora radiokomunikacji i zarządzania częstotliwościami, powiększa się!

ATDI Group jest światowym liderem rozwoju i wdrażania zautomatyzowanych systemów zarządzania widmem, z zaproponowanych przez nas rozwiązań korzysta obecnie 2000 klientów z całego świata.

Zakres obowiązków:

Praca programisty, rozwijanie aplikacji z dziedziny telekomunikacji, od dopracowania specyfikacji €žna życzenie€ Klienta, poprzez kreatywną pracę deweloperską i testy, do współpracy z działem marketingu w przygotowaniu dokumentacji dla użytkownika.

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego I lub II stopnia, powiązane z technikami informatycznymi lub telekomunikacją

  • przynajmniej dwóch lat doświadczenia w programowaniu aplikacji

  • znajomości technologii/bibliotek: C#, .NET 4.6, WPF, SQL, WCF

  • znajomości języków programowania wykorzystywanych w ramach rozwiązań ASF (Python, Java, Scala, R)

  • dodatkowym atutem będzie orientacja w MVVM lub Oracle€ŚPostgreSQL, nHibernate, XSLT, .NET Core, Linux, Vue.js, Entity Framework, AngularJS, HTML, MongoDB, Xamarin€Ś

  • dobrego poziomu języka angielskiego

  • zdolności analitycznych i organizacyjnych

  • komunikatywności

  • pasji deweloperskiej

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2020-05-06 - 2020-07-05
Link do oferty: https://www.praca.pl/programista-net_3356724.html