nr oferty: 74650 / 2017-11-22
Programista .NET / Konsultant w zespole Rozwiązań Informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: JavaScript, CSS,
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

W związku z rozwojem usług doradczych w KPMG w Warszawie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • udział w ciekawych i rozwijających projektach €“ brak rutyny oraz powtarzalności działań

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet szkoleń specjalistycznych i pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe

  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m. in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe.

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacjikorzystającz opcji APLIKUJ TERAZ.

Wymagania:

Zespół realizuje projekty doradcze w obszarze IT głównie dla instytucji finansowych w kraju i zagranicą. W ramach KPMG zespół świadczy m.in. takie usługi jak: analiza wymogów biznesowych, projektowanie, budowa, implementacja i obsługa powdrożeniowa systemów informatycznych dedykowanych do obsługi nowoczesnych procesów biznesowych, merytoryczne wsparcie projektów informatycznych (np. analiza funkcjonalna i opracowanie specyfikacji funkcjonalnej, Quality Assurance, wsparcie w testach użytkowników końcowych UAT, itp.), specjalizowanych aplikacji biznesowych, analizy danych w systemach źródłowych.

  • udział w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla klientów KPMG (udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania)

  • biznesowa analiza danych

  • wspieranie pracowników zespołu w testach

  • tworzenie dokumentacji systemów informatycznych

  • współudział w realizacji projektów doradczych w obszarze IT na rzecz klientów KPMG

  • wyksztalcenia wyższego €“ mile widziane kierunki ścisłe związane z systemami informatycznymi i (Informatyka, Ekonometria, Matematyka, Fizyka bądź inne kierunki ścisłe)

  • zdolności analitycznych, dobrej organizacji, wysokiej komunikatywności,

  • bardzo dobrej znajomości języka SQL

  • znajomości i doświadczenia w pracy z bazą danych MS SQL Server (T-SQL)

  • znajomości i doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET, Framework .NET, MVC, WebForms (na potrzeby utrzymania wcześniej stworzonych aplikacji), JavaScript, CSS

  • znajomości dowolnego pakietu raportowego np. Power BI, Qlik View / Sense, SAS, BO, etc.

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • otwartości na różnorodność i chęci podnoszenia własnych kompetencji, gotowości do podróży służbowych

  • umiejętności samodzielnej realizacji powierzonych zadań

  • znajomość i doświadczenie w środowisku MS AZURE

  • znajomość i doświadczenie w zakresie pakietu kontrolek DevExpress (w tym DevExtreme)

  • znajomość relacyjnej baz danych: Oracle (PL/SQL)

  • zdolności graficzne w zakresie projektowania ekranów web€™owych

  • znajomość narzędzi do tworzenia makiet aplikacji web€™owych

  • znajomość zasad rachunkowości instrumentów finansowych, w szczególności MSSF 9 (dawniej MSR 39)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-22 - 2017-12-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java_262373.html