nr oferty: 97387 / 2018-11-28
Praca dla informatyków
Praktykant w zespole Management Consulting - IT Advisory
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Czym zajmuje się zespół?

Dział Management Consulting zajmuje się doradztwem strategiczno-operacyjnym w obszarze rozwoju strategii biznesowej, budową nowych modeli biznesowych, strategią pozyskiwania i obsługą klientów, transformacją cyfrową przedsiębiorstw. Konsultanci działu zajmują się również projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności procesów biznesowych, redukcją kosztów przedsiębiorstw oraz wsparciem wdrożeń systemów IT..

W KPMG możesz pracować w:

  • audyt
    ogólny

  • audyt
    instytucji
    finansowych

  • doradztwo
    podatkowe

  • usługi
    doradcze

  • kancelaria
    prawnicza
    D. Dobkowski

  • usługi
    księgowe

Oferujemy:
Dlaczego warto
pracować w KPMG?

  • płatne praktyki studenckie

  • prestiż

  • stała możliwość nauki i rozwoju

  • dobra
    atmosfera

  • szacunek do indywidualności

  • zbalansowany czas pracy

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • ciekawe i innowacyjne projekty

  • wolontariat pracowniczy

  • program Corporate Wellness

€˘ nowoczesna przestrzeń biurowa €˘ masaże w biurze €˘ 15 dofinansowanych sekcji sportowych

€˘ imprezy integracyjne €˘ świeże owoce €˘ przyjazne wprowadzenie do firmy €˘ wsparcie kolegów i przełożonych

Wymagania:
Zakres
obowiązków

  • wsparcie zespołu konsultantów w realizacji projektów doradczych z doradztwa IT

  • udział przygotowaniu specyfikacji wymagań IT w projektach związanych z oprogramowaniem oraz infrastrukturą IT

  • przygotowywanie różnego rodzaju analiz i prezentacji na potrzeby zespołów projektowych

Od kandydatów
oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów€“ preferowane kierunki związane z informatyką lub kierunki biznesowe

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków

  • podstawowej wiedzy z zakresu analizy wymagań

  • podstawowej znajomości technologii informatycznych oraz zdolności do szybkiej nauki nowych systemów IT

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • praktycznej znajomości programów Excel, Word i PowerPoint

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • łatwości pracy w grupie oraz porozumiewania się z innymi w skuteczny i przyjazny sposób

  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasowym

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-28 - 2018-12-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/tester-oprogramowania_463929.html