nr oferty: 93625 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Praktykant w Zespole IT Help Desk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Do biura KPMG w Warszawie aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:
U nas możesz liczyć na:

  • płatne praktykiz możliwością przedłużenia współpracy,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów,

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku pokryte w całości bezprzewodową siecią wifi oraz ponad 400m2 taras dostępny wyłącznie dla pracowników firmy, dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacjikorzystającz opcji APLIKUJ TERAZ.

Wymagania:

Zespół IT Help Desk wspiera pracowników w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z obsługą informatyczną w zakresie sprawnego działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i sieci komputerowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie i podstawową konfigurację sprzętu komputerowego dla pracowników KPMG,

  • instalację systemów operacyjnych,

  • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego,

  • bieżące wsparcie IT Help Desk,

  • prace administracyjno-biurowe w Dziale IT.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania obszarem IT i systemami operacyjnymi,

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania podstawowych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • systematyczności i samodzielności,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_systemow_raportowych_mazowieckie_20131122_104045