nr oferty: 106871 / 2019-06-24
Praktykant / Praktykantka – Tester / Testerka Urządzeń LTE/WiFi/IoT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Walidacja nowych produktów i urządzeń wprowadzanych do oferty operatora (smartphony, routery, Internet of Things )

  • Pomiary parametrów badanych urządzeń i systemów (KPI)

  • Przygotowywanie raportów z testów

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w dużej firmie będącej liderem rynku telekomunikacyjno-medialnego

  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach

  • Możliwość testowania najnowszych urządzeń telekomunikacyjnych dostępnych na rynku oraz najnowszych technologii (VoLTE/IoT/etc.)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji we współpracy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem

U nas masz zawsze:

  • Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk

  • Informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praktyki w terminie: lipiec €“ sierpień lub sierpień €“ wrzesień

Wymagania:

  • Student/studentka III - V roku studiów €“ preferowane kierunki: telekomunikacja (radiokomunikacja / sieci komputerowe), elektronika, informatyka

  • Podstawowa znajomość architektury i zasad działania sieci mobilnych 2G/3G/LTE

  • Znajomość zagadnień z obszaru sieci komputerowych, a także WiFi

  • Znajomość obsługi systemów Linux (praca w konsoli)

  • Znajomość podstaw programowania

  • Znajomość jęz. angielskiego €“ poziom komunikatywny (w mowie i piśmie)

Inne:

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zwięzłego formułowania wniosków

  • Koncentracja na podnoszeniu własnych kompetencji

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-24 - 2019-07-24
Link do oferty: https://www.praca.pl/praktykant-praktykantka-tester-testerka-urzadzen-lte-wifi-iot_2547638.html