nr oferty: 79263 / 2018-02-09
Praca dla informatyków
Praktykant / Junior Consultant (Pentester) - Cyber Security
Umiejętności komputerowe:
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

Polski zespół cyber bezpieczeństwa KPMG stanowi regionalne centrum kompetencji świadczące dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw szeroki zakres usług podnoszących ich zdolność do ochrony przed cyberatakami. Nasi eksperci posiadają głęboką wiedzę techniczną oraz bogate doświadczenia z realizacji kilkuset projektów z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego.

W związku z rozwojem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o niekwestionowanej pozycji lokalnej i globalnej,

  • możliwość szybkiego rozwoju dzięki współpracy z wiodącymi ekspertami w zakresie cyber bezpieczeństwa w Polsce,

  • atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe i €žowocowe czwartki€,

  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe oraz możliwość uczestnictwa w licznych sekcjach sportowych firmy,

  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacjikorzystającz opcji APLIKUJ TERAZ.

Wymagania:

  • testy penetracyjne (sieciowe, OT/IoT, WiFi, VoIP, socjotechnika),

  • testy penetracyjne aplikacji (www, mobilnych, typu €žgruby klient€ czy desktop),

  • statyczną analizę kodu źródłowego aplikacji,

  • analizę powłamaniową i inżynierię wsteczną złośliwego oprogramowania,

  • przeglądy architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych,

  • doradztwo w zakresie ochrony przedsiębiorstw przed cyberatakami.

  • zainteresowania cyberbezpieczeństwem i chęci rozwoju w tym kierunku,

  • dobrych wyników na studiach (preferowane uczelnie techniczne),

  • zdolności szybkiego uczenia się i logicznego myślenia,

  • umiejętności pracy w zespole i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-09 - 2018-03-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/oracle-developer_289323.html