nr oferty: 89900 / 2018-07-23
Praca dla informatyków
Praktykant / Asystent do projektów IT w Dziale Audytu
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic,
Opis stanowiska:

Rozpocznij pracę w KPMG w naszym Dziale Audytu, w zespole Data & Analytics i wykorzystaj szansę zdobycia pierwszych biznesowych doświadczeń wśród specjalistów jednej z największych firm doradczych na świecie! Zastosuj wiedzę ze studiów w praktyce, pomagając w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań Business Intelligence. W naszym zespole masz szansę poznać funkcjonowanie procesów największych firm działających na rynku polskim i zagranicznym, a praca w trybie projektowym zapewnia różnorodność wykonywanych zadań i obowiązków. U nas możesz liczyć na dobrą atmosferę i rozwój osobisty.

Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy Praktykanta/Asystenta do realizacji projektów IT w Dziale Audytu.

Oferujemy:
U nas możesz liczyć na:

  • pracę przy interesujących projektach pozwalających na poznanie procesów biznesowych spółek działających w różnych sektorach;

  • możliwość szybkiego rozwoju przy wsparciu merytorycznym doświadczonych mentorów;

  • niepowtarzalną atmosferę pracy w zgranym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • owocowe czwartki

  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku.

Wymagania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie zespołu audytorów przy realizacji i automatyzacji zadań projektowych,

  • pracę z danymi, przeprowadzanie kalkulacji i analiz z wykorzystaniem narzędzi informatycznych,

  • opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej (opis procesów, zastosowane skrypty/kod itp.).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów€“ preferowane kierunki ścisłe,techniczne, informatyczne, metody ilościowe,

  • umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji,

  • umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków,

  • dobrej znajomości SQL,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności zaawansowanych funkcji arkusza kalkulacyjnego Excel),

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • łatwości sporządzania podsumowań wyników testów, analiz i tekstów w języku polskim i angielskim,

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • gotowości do odbywania podróży służbowych,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość Visual Basic, Python/Anaconda.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-23 - 2018-08-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/architekt-ds-rozwiazan-komunikacyjnych_319213.html