nr oferty: 75246 / 2017-12-01
Praca dla informatyków
Praktyka w departamencie inicjatyw informatycznych i testów
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Twój wkład:

  • jesteś studentem IV-V roku lub absolwentem kierunków ekonomicznych lub technicznych

  • charakteryzujesz się zdolnością logicznego i analitycznego myślenia, umiejętnością wyciągania i formułowania wniosków

  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności Excel

  • znasz język angielski w stopniu średniozaawansowanym

  • cechujesz się dużą sumiennością w wykonywanych zadaniach

  • jesteś samodzielny i zaangażowany w podejmowanych inicjatywach

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • przygotowywaniu analiz biznesowych oraz analiz wymagań w zakresie wdrażanych rozwiązań

  • wsparciu w zakresie testowania aplikacji i rozwiązań technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem obszaru projektów IT np.MIFID2 oraz CRM

  • pomocy w tworzeniu specyfikacji biznesowych oraz dokumentacji technicznej

Twój zysk:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny praktyki

  • udział w interesujących i ambitnych projektach realizowanych we współpracy z ekspertami

  • zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu bankowości i finansów w największym banku w Polsce €“ Spółce Skarbu Państwa notowanej na GPW

  • merytoryczne wsparcie indywidualnego opiekuna

  • zaświadczenie po zakończeniu praktyki

  • dla najlepszych €“ możliwość kontynuacji współpracy

Od lat jesteśmy w czołówce najbardziej pożądanych pracodawców wg rankingów:

  • UNIVERSUM

  • AIESEC

  • Antal International

  • Solidny Pracodawca

Sprawdź się i rozwijaj swoją karierę pod okiem profesjonalistów.

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
umowa zlecenie
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-01 - 2017-12-30
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_team_leader_starszy_programista_net_malopolskie_20130326_155219