nr oferty: 87262 / 2018-06-11
Praktyka w Wydziale Tworzenia Oprogramowania i Rozwiązań OTT
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach

  • przeprowadzanie testów oprogramowania w aplikacjach mobilnych i webowych

  • przygotowywanie scenariuszy testowych

  • analiza dokumentacji technicznej oraz wyników badań

  • przygotowywanie raportów

Oferujemy:

  • Nowoczesne warunki pracy

  • Praca z inspirującymi ludźmi

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata

Wymagania:

  • jesteś studentem, preferowane kierunki studiów to techniczne, informatyczne

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu tworzenia programowania

  • znasz platformy mobilne(Android,iOS) oraz rozwiązania Webowe (HTML)

  • znasz język angielski w mowie i piśmie

  • masz chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

  • umiesz pracować w zespole

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/glowny-architekt-it_312162.html