nr oferty: 77421 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Pracownik wsparcia IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Wsparcie użytkowników systemu ERP

  • Monitorowanie zgłoszeń użytkowników, diagnozowanie incydentów oraz wsparcie wrozwiązywaniu problemów

  • Wsparcie techniczne imerytoryczne pracowników

  • Instalacja, monitorowanie iadministracja urządzeń peryferyjnych, komputerów

Oferujemy:

  • Możliwość stabilnej, długoletniej współpracy zfirmą będącą liderem wswoim segmencie rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dużą samodzielność wdziałaniu

  • Pracę wzgranym zespole wieloletnich pracowników firmy, cenionych za kompetencje izaangażowanie wwykonywane obowiązki

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne lub wtrakcie studiów

  • Znajomością systemów Windows 7-10 ipakietu Office 2003-2016

  • Znajomość sieci komputerowych, oraz działania urządzeń sieciowych

  • Znajomość budowy ikonfiguracji sprzętu komputerowego

  • Doświadczenie wnaprawach komputerów, okablowaniu, diagnozowaniu uszkodzeń

  • Doświadczenie wpracy zsystem Comarch ERP XL €“ mile widziane

  • Umiejętności ustalania priorytetów, dobrej organizacji własnej pracy

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-01-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_programista_c_c_cli_malopolskie_20130528_135248