nr oferty: 90894 / 2018-08-09
Pracownik ds. utrzymania i rozwoju SAP HCM w obszarze funkcjonalnym: Kadry (PA), Czas Pracy (PT)
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • wsparcie użytkowników końcowych SAP HCM wprzydzielonym obszarze biznesowym,

  • monitorowanie pracy systemu wprzydzielonym obszarze biznesowym oraz rozwiązywanie bieżących problemów eksploatacyjnych,

  • weryfikowanie potrzeb funkcjonalnych zgłaszanych przez użytkowników systemu,

  • analiza istniejących irozwijanie nowych funkcjonalności SAP HCM wcelu pełnego wykorzystania możliwości systemu ioptymalnego dopasowania do potrzeb biznesowych,

  • inicjowanie zmian, testowanie iwdrażanie zatwierdzonych zmian wsystemie,

  • szkolenie iwspomaganie użytkowników końcowych systemu tak, aby prawidłowo iefektywnie wykorzystywali jego możliwości.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego wobszarze HR, wtym 2 lata pracy na samodzielnym stanowisku specjalistycznym wsystemie SAP HCM,

  • wiedza zawodowa wzakresie polskiego systemu prawnego regulującego zatrudnianie, administrację danymi personalnymi pracowników, rozliczanie czasu pracy,

  • zaawansowana wiedza funkcjonalna SAP HCM wobszarze PA iPT,

  • umiejętność tworzenia irozliczania harmonogramów czasu pracy,

  • zaawansowana znajomość użytkowa systemu SAP HCM,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą idoświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie zemocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego izewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość rozwiązań SAP HCM wobszarach: kadry, płace, czas pracy, rozwój iszkolenia, struktura organizacyjna, portal samoobsługi pracowniczej imenedżerskiej.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-08-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/customer-service-consultant-with-german-or-french_323148.html