nr oferty: 87363 / 2018-06-13
Praca dla informatyków
Pracownik ds. systemu zarządzania projektami
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne użytkowników systemu EPM (narzędzia wspierającego zarządzanie projektami),

  • koordynowanie iorganizacja szkoleń wewnętrznych zsystemu EPM,

  • przygotowanie wymagań biznesowych dotyczących zmian inowych funkcjonalności systemu EPM,

  • udział wpracach wdrożeniowych, wtym prowadzenie ikoordynacja testów zmian inowych funkcjonalności systemu EPM,

  • nadzór nad stosowaniem oraz aktualizacja zapisów Metodyki Zarządzania Projektami iPodręcznika systemu EPM.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok na stanowiskach związanych z realizacją inwestycji, zarządzaniem projektami lub z prowadzeniem analizy biznesowej rozwiązań informatycznych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu MS Project,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-13 - 2018-06-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_unix_dolnoslaskie_20130122_094141