nr oferty: 93950 / 2018-10-07
Praca dla informatyków
PowerShell Developer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

PowerShell Developera

Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Długość projektu: 36 miesięcy

Stawka: 720 - 880 zł/manday

Od osoby zatrudnionej na stanowisku PowerShell Developera oczekujemy:

  • 2-letniego doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych skryptów PowerShell.

  • Bardzo dobrej znajomości PowerShell, Visual Basic.

  • Dobrej znajomości MS SQL.

  • Bardzo dobrej znajomości klienta Windows €“ Windows 10 oraz Windows 7.

Mile widziane:

  • Znajomość SCCM zwłaszcza technologii MDT.

  • Umiejętność tworzenia skryptów (PS, VB) na potrzeby tworzenia obrazów.

  • Dobrej znajomości ActiveDirectory.

Zakres obowiązków:

  • Wytworzenie i utrzymanie narzędzi wspierających: narzędzie do zbierania, przechowywani i archiwacji kluczy BitLocker €“ opartego na SQL i PowerShell, GUI do odczytu kluczy;

  • Monitoring dostępu do GUI;

  • Codzienna kontrola stanu zdrowia PC = kluczy szyfrujących HDD oraz wymuszanie na żądanie synchronizacji kluczy via wytworzone narzędzie;

  • Weryfikacja, weryfikacja przyrostowa w AD oraz w narzędziu zgodności kluczy (pref. via skrypt PowerShell);

  • Zarządzanie brakami i zmianami dla kluczy;

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport;

  • Elastyczność formy zatrudnienia, B2B.

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-07 - 2018-11-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_configuration_manager_mazowieckie_20140124_104020