nr oferty: 82877 / 2018-04-03
Praca dla informatyków
PHP Software Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realizacje projektów dla klientów zagranicznych
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Wymagania:
  • minimum 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie informatyczne - preferowane wyższe
  • dobra znajomość PHP obiektowego
  • znajomość jednego z frameworków: Zend, Symphony
  • dobra znajomość JavaScript z jQuery UI, HTML i CSS
  • dobra znajomość MS-SQL Server
  • znajomość ORM Doctrine 2 oraz narzędzi wersjonowania SVN/GIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej czytania dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii:
    • VUE (MVVM)
    • Single Page Application
    • ElasticSearch
    • WebSockets
    • Node.js
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-03 - 2018-05-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_korean_mazowieckie_20130122_094158