nr oferty: 93756 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Oracle Developer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Długość projektu: współpraca długofalowa

Stawka: 14000 €“ 17000 PLN netto B2B

Obowiązki:

  • Utrzymywanie i rozwój procesów ETL zasilających Hurtownię Danych

  • Rozwój Hurtowni Danych IT w zakresie budowania, utrzymania i rozwoju źródeł danych

  • Współpraca z obszarami biznesowymi przy definiowaniu nowych wymagań dotyczących systemów analitycznych

  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych €“ Business Intelligence

  • Odpowiedzialność za realizację raportów ad-hoc

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze IT w branży finansowej

  • Bardzo dobra znajomość języków Oracle SQL, PL/SQL

  • Doświadczenie w pracy związanej z rozwojem Hurtowni Danych / Systemów BI

  • Doświadczenie w programowaniu przetwarzania dużych wolumenów danych

  • Doświadczenie w optymalizacji zapytań Oracle SQL

  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych z perspektywy prac programistycznych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

  • Odpowiedzialność, duża samodzielność, zaangażowanie

  • Chęć rozwoju w obszarze Hurtowni Danych/Integracji/Oracle

Mile widziane:

  • Znajomość systemu wersjonowania GIT

  • Znajomość metodologii SCRUM

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,

  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,

  • Elastyczność formy zatrudnienia €“ m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_german_speaking_sales_representative_mazowieckie_20131226_104050