nr oferty: 96909 / 2018-11-21
Praca dla informatyków
Oracle DB Administrator (11g/12c)
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, MySQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • Administrowanie Oracle DB - 11g/12c,

  • Optymalizacja wydajności podległych systemów,

  • Archiwizacja i odtwarzanie baz danych,

  • Tworzenie nowych środowisk bazodanowych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów i awarii.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie

  • Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy telewizyjnej

  • Owocowe czwartki

  • Okazjonalna praca zdalna

Wymagania:

  • Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Oracle DB - osoba samodzielna,

  • Bardzo dobra znajomość Oracle DB 11g/12c (certyfikat OCP będzie dobrym atutem),

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Dobra znajomość Linux i języków skryptowych

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,

  • Zdolności interpersonalne

  • Dyspozycyjność na dyżury (dodatkowo płatne)

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziana znajomość baz MS SQL Server oraz MySQL

  • Wykształcenie wyższe techniczne

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-21 - 2018-12-20
Link do oferty: http://www.praca.pl/architekt-analityk_460512.html