nr oferty: 77423 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Operator Systemów w Command Center
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za przetwarzanie danych oraz monitoring systemów informatycznych Spółki zgodnie z obowiązującymi wewnętrznymi procedurami i instrukcjami.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych,

  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych,

  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie średnie informatyczne,

  • dobra znajomość systemu Windows,

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym €“ 12 godzinne zmiany €“ w trybie 24/7,

  • opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność i operatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w banku lub innej instytucji finansowej.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_team_leader_starszy_programista_net_malopolskie_20130528_135242