nr oferty: 73786 / 2017-11-17
Praca dla informatyków
Operator Systemów Informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Unix/Linux,
Opis stanowiska:

Operator Systemów Informatycznych zajmuje się obsługą złożonego środowiska IT, które przetwarza setki tysięcy transakcji finansowych dziennie. Obowiązki obejmują miedzy innymi obsługę i nadzór systemów IT, zapewnienie poprawności działania procesów biznesowych i zapewnienie wsparcia informatycznego dla wszystkich pracowników firmy.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w dynamicznie rozwijającej się spółce obsługującej rynki finansowe w Polsce i Europie,,
  • Możliwość aktywnego udziału w projektach,
  • Zdobywanie doświadczenia w zgranym i energicznym zespole,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i możliwość nauki języka obcego,
  • Możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: Piłki nożnej, Biegowej, Fotograficznej, Programistycznej i Rowerowej,
  • Owocowe czwartki.
Wymagania:
  • Znajomość środowisk UNIX / Linux (konsola),
  • Dokładność i sumienność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji,
  • Dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień związanych z przesyłaniem i szyfrowaniem danych,
  • SQL w stopniu podstawowym,
  • Obsługa i analiza skryptów w środowisku Unix/Linux,
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-17 - 2017-12-16
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_256695.html