nr oferty: 93929 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Network Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży telekomunikacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Network Engineer (GPON)

Lokalizacja: Warszawa

Forma współpracy: kontrakt B2B

Współpraca długofalowa

Zadania:

  • Planowanie, konfiguracja oraz nadzór nad instalacją aktywnych i pasywnych elementów sieci GPON

  • Rozwiązywanie problemów z działaniem usług/sprzętu

  • Współpraca z pozostałymi departamentami

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji aktywnej i pasywnej części GPON

  • Bardzo dobra znajomość technologii GPON

  • Znajomość urządzeń z rodziny 7360 firmy Nokii

  • Dobre zrozumienie zagadnień routingu w sieci IP

  • Certyfikat Cisco CCNA

  • Język angielski min. B2

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B

  • Atrakcyjne stawki

  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_a_junior_specialist_on_international_law_with_fluent_knowledge_of_english_and_arabic_za_granica_20131225_102011