nr oferty: 84784 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Młodszy specjalista ds. efektywności analiz
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jeśli:
€˘posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka)
€˘masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
€˘swobodnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Power Point), VBA, SQL
€˘masz umiejętności analityczne, szybko się uczysz
€˘dobrze organizujesz swój czas pracy i lubisz pracę w zespole

€˘mile widziane będzie doświadczenie w pracy z aplikacjami monitorującymi sprzedaż produktów bankowych

Czekamy właśnie na Ciebie!

Jako młodszy specjalista ds. efektywności będziesz odpowiedzialny za:
€˘opracowywanie, modyfikowanie i wdrażanie narzędzi analitycznych zarządzania efektywnością
€˘przygotowywanie analiz rentowności produktów wdrażanych do sieci agentów
€˘weryfikację systemu wynagradzania agentów w kontekście bieżących poziomów realizacji planu
€˘przygotowywanie analiz i informacji dotyczących efektywności sprzedażowej sieci agentów
€˘współpracę przy tworzeniu i dostarczaniu do sieci agentów wyników rankingów i rozliczeń konkursów
€˘przygotowywanie propozycji wysokości wynagrodzenia za sprzedaż produktów realizowaną przez sieć agencyjną
€˘sporządzanie analiz i modeli finansowych dotyczących funkcjonowania sieci agencyjnej

Dołączając do nas zyskujesz:
€˘umowę o pracę
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_obslugi_klienta_z_jezykiem_wloskim_dolnoslaskie_20130122_094418