nr oferty: 75247 / 2017-12-01
Praca dla informatyków
Młodszy analityk
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Główne zadania:
€˘analiza wymagań biznesowych i funkcjonalnych dla nowych lub modyfikowanych rozwi±zań informatycznych
€˘wykonanie parametryzacji aplikacji, prac programistycznych na podstawie otrzymywanych dyspozycji
€˘współpraca z dostawcami przy specyfikacji i budowie oraz w zakresie dostarczania nowych lub modyfikowanych aplikacji
€˘wspieranie komórek organizacyjnych Centrali w zakresie rozwoju i wsparcia obsługi transakcji skarbowych w systemach/aplikacjach backoffice
€˘uczestniczenie w tworzeniu dokumentacji do budowanych i zmienianych aplikacji oraz prowadzenie dokumentacji prowadzonych zmian
€˘zapewnianie jako¶ci dostarczanych aplikacji, w tym udział w ich testowaniu
€˘realizacja zadań III linii wsparcia w zakresie obsługiwanych systemów/aplikacji

Oczekujemy:
€˘wykształcenia wyższego
€˘umiejętno¶ci analitycznego my¶lenia i szybkiego przyswajania wiedzy
€˘samodzielno¶ci i kreatywno¶ci w rozwi±zywaniu problemów
€˘terminowo¶ci i rzetelno¶ci w realizacji zadań

Mile widziane:
€˘do¶wiadczenie w pracy w charakterze analityka biznesowego IT lub systemowego
€˘do¶wiadczenie w pracy operacyjnej w obszarze Skarbu lub przy wdrażaniu rozwi±zań w tym obszarze
€˘praca na styku biznesu i IT zwi±zana ze zbieraniem i ocen± inicjatyw informatycznych

Oferujemy:
€˘umowę o pracę
€˘atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatn± opiekę zdrowotn± i Pracowniczy Program Emerytalny
€˘konkurencyjne wynagrodzenie
€˘profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-01 - 2017-12-30
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_web_applications_developer_c_aspnet_malopolskie_20130326_155218