nr oferty: 79400 / 2018-02-11
Praca dla informatyków
Młodszy analityk ds. wsparcia skarbu
Umiejętno¶ci komputerowe:
Opis stanowiska:

Doł±cz do nas i:
€˘analizuj wymagania biznesowe i funkcjonalne dla nowych lub modyfikowanych rozwi±zań informatycznych
€˘wykonuj parametryzację aplikacji oraz prace programistyczne na podstawie otrzymywanych dyspozycji
€˘współpracuj z dostawcami przy specyfikacji i budowie oraz w zakresie dostarczania nowych lub modyfikowanych aplikacji
€˘wspieraj komórki organizacyjne Centrali w zakresie rozwoju i wsparcia obsługi transakcji skarbowych w systemach/aplikacjach backoffice
€˘uczestnicz w tworzeniu dokumentacji do budowanych i zmienianych aplikacji oraz prowadĽ dokumentację prowadzonych zmian
€˘zapewniaj jako¶ć dostarczanych aplikacji, w tym bierz udział w ich testowaniu
€˘realizuj zadania III linii wsparcia w zakresie obsługiwanych systemów/aplikacji

Od Ciebie oczekujemy:
€˘wykształcenia wyższego
€˘umiejętno¶ci analitycznego my¶lenia i szybkiego przyswajania wiedzy
€˘samodzielno¶ci i kreatywno¶ci w rozwi±zywaniu problemów
€˘terminowo¶ci i rzetelno¶ci w realizacji zadań

Mile widziane:
€˘do¶wiadczenie w pracy w charakterze analityka biznesowego IT lub systemowego
€˘do¶wiadczenie w pracy operacyjnej w obszarze Skarbu lub przy wdrażaniu rozwi±zań w tym obszarze
€˘praca na styku biznesu i IT zwi±zana ze zbieraniem i ocen± inicjatyw informatycznych

Praca z nami to:
€˘umowa o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
€˘elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
€˘prywatna, ogólnopolska opieka zdrowotna, bo zdrowie jest najważniejsze
€˘profesjonalny system szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Oferujemy:
pko, bank, bp
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-11 - 2018-03-11
¬ródło: praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/telecom-software-tester_289836.html