nr oferty: 93750 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Młodszy administrator systemu PROVYS
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
Zadania:

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników biznesowych

  • Wprowadzanie zmian konfiguracyjnych i testowanie w systemie Provys

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Diagnozowanie i naprawa problemów aplikacyjnych

  • Przygotowanie raportów w oparciu o PLSQL

  • Zapewnienie bezpieczeństwa w zakresie obsługi systemów

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umiejętność programowania w języku PL/SQL

  • Umiejętność programowania w PHP/HTML

  • Znajomość systemu Provys

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wymagania:
Wymagania:

  • Wysokie kwalifikacje interpersonalne (łatwość nawiązywania kontaktu z użytkownikiem biznesowym)

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem (awarie systemów, trudny klient wewnętrzny)

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci 4, 5 roku związani z IT

  • Analityczne myślenie

  • Znajomość relacyjnych baz danych, atutem jest znajomość baz danych Oracle

  • Umiejętność programowania w co najmniej jednym języku proceduralnym, atutem będzie programowanie w języku obiektowym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (kontakt z producentem zagranicznym systemu)

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym (MS Excel)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_sales_marketing_system_consultant_mazowieckie_20131226_104057