nr oferty: 77580 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zakres zadań:

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników firmy wobszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, telefony)

  • Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania, samodzielne diagnozowanie irozwiązywanie problemów

  • Udział wkonfiguracji oraz obsłudze środowisk serwerowych

  • Opieka nad sprzętem komputerowym iperyferiami

  • Czynny udział we wdrożeniach inowych projektach informatycznych

  • Podstawowa administracja Active Directory

  • Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT

  • Współpraca zzewnętrznymi zespołami (w ramach grupy)

Oferujemy:
Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym szkolenia zewnętrzne oraz możliwość zdobycia certyfikatów miedzy innymi Microsoft i Cisco

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Wyjazdy integracyjne

  • Dofinansowanie pakietu sportowego

  • Przejrzyste zasady współpracy i realna możliwość rozwoju kariery

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach długotrwałej współpracy

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Znajomość sprzętu komputerowego i bieżących rozwiązań dostępnych na rynku

  • Znajomość zagadnień sieciowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1-B2)

  • Podstawy programowania lub znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego

  • Preferowane doświadczenie w pracy we wsparciu klienta (Service Desk, Help Desk, naprawy
    i konfiguracja komputerów, laptopów)

  • Dodatkowym atutem będą kursy/certyfikaty związane z informatyką €“ Microsoft, Cisco, a także znajomość SharePoint oraz Active Directory

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-01-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-sap-fi_278237.html