nr oferty: 93965 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Młodszy Specjalista ds. Efektywności I Procesów IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dołączając do nas zyskujesz:

  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny, System Kafeteryjny MyBenefit, kartę Multisport

  • atrakcyjną ofertę produktów bankowych, w tym kredytu hipotecznego

  • dedykowany system szkoleń

  • możliwość zdobywania doświadczenia, poznania różnorodnej technologii, w największej instytucji finansowej w kraju

  • stabilizację zatrudnienia €“ umowę o pracę, dedykowany system premiowy

Twój dzień w PKO Banku Polskim będzie polegał na:

  • monitorowaniu efektywności oraz udziale w usprawnianiu procesów IT

  • podejmowaniu innych działań zapewniających wzrost efektywności funkcjonowania struktur IT

  • projektowaniu przepisów wewnętrznych Banku w zakresie IT

  • udziale w inicjowaniu, planowaniu, uzgadnianiu, analizowaniu, rozwoju, raportowaniu oraz doskonaleniu usług IT

  • identyfikowaniu zagrożeń mających wpływ na jakość i efektywność usług IT

  • realizacji zadań związanych z zarządzaniem ryzykiem operacyjnym w zakresie IT

  • przygotowywaniu informacji i raportów dotyczących IT

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki €“ Informatyka, bezpieczeństwo, zarządzanie, administracja

  • znajomości procesów IT oraz zagadnień cyberbezpieczeństwa w nich występujących

  • mile widziane doświadczenie w zakresie IT i bezpieczeństwa

  • rzetelności, samodzielności i kreatywności w ramach powierzonych zadań

  • swobodnego posługiwania się narzędziami IT (sprzęt, podstawowe oprogramowanie biurowe)

  • umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej

  • silnej motywacji w dążeniu do wyznaczonych celów, zaangażowania w pracę i otwartości na zmianę, wysokiej kultury osobistej

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/new_invest_junior_java_developer_mazowieckie_20140129_105734