nr oferty: 77018 / 2018-01-04
Praca dla informatyków
Młodszy Specjalista XML/HTML
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, XML,
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji,

  • wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy procesie lokalizacji,

  • tworzenie makr i skryptów w celu usprawnienia procesów,

  • poprawianie błędów w przetłumaczonych plikach,

  • raportowanie wykonanej pracy.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • udział w interesujących, międzynarodowych projektach,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pakiet socjalny,

  • doskonałą szansę na zdobycie nowych doświadczeń i rozwoju w wiodącej międzynarodowej firmie z branży lokalizacji €“ dzięki biurom w 28 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: informatyka, fizyka, matematyka),

  • znajomość XML-a i/lub HTML-a,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana praktyczna znajomość języków programowania (np. VB, VBA, języki skryptowe),

  • spostrzegawczość, komunikatywność, zdolność podejmowania decyzji,

  • samodzielność oraz nastawienie na rezultat.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-04 - 2018-02-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/most_wanted_administratora_architekta_sieci_informatycznych_jezyk_niemiecki_mazowieckie_20130422_114942