nr oferty: 90852 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Młodszy Specjalista Service Desk
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: PostgreSQL,
Opis stanowiska:
zakres obowiązków:

  • Telefoniczne i mailowe wsparcie Klientów w ramach niezbędnych działań związanych z realizacją projektów oraz utrzymaniem zaimplementowanych rozwiązań

  • Zdalne wsparcie serwisu w przeprowadzeniu instalacji urządzeń drukujących w środowisku Klienta

  • Implementacja i instalacja rozwiązań w środowisku Klienta

  • Rejestracja zgłoszeń i potrzeb Klientów oraz kierowanie ich do odpowiednich komórek organizacyjnych i osób w Firmie

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z przeprowadzonych rozmów i zgłoszeń Klientów

  • Przygotowanie dokumentacji poszczególnych etapów implementacji rozwiązań

Oferujemy:
oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy i laptop służbowy

  • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy

  • Jasny system rozwoju osobistego w ramach Firmy (ścieżka kariery)

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

proces rekrutacji:

  • Wstępną weryfikacją kandydatów może być test predyspozycji zawodowych lub wiedzy technicznej

  • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR

  • Ostatnim etapem rekrutacji może być weryfikacja referencji kandydatów

  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania:
wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki techniczne: informatyka, teleinformatyka

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

  • Znajomość desktopowych i serwerowych systemów operacyjnych firmy Microsoft, serwerów relacyjnych baz danych (RDBMS) €“ takich jak np. Microsoft SQL, PostgreSQL

  • Znajomość podstaw języków programowania: C#, Python oraz języków skryptowych: PowerShell, VBA będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego diagnozowania problemów, znajdowania rozwiązań oraz samodzielność w pracy z dokumentacja techniczną

  • Wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-09-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-marketingu_323474.html