nr oferty: 93752 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Młodszy Analityk Finansowy
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Zadania:

  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania budżetów i forecastów finansowych.

  • Kontrola realizacji planów finansowych, analiza odchyleń.

  • Analiza wyników finansowych.

  • Uczestnictwo w procesie akceptacji wydatków.

  • Bieżąca współpraca z działem księgowości €“ dostarczanie danych, kalkulacja rezerw, analiza zapisów księgowych, aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca.

Oferujemy:
Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość.

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości, w tym rachunkowości zarządczej.

  • Minimum 1 rok na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

  • Znajomość systemów SAP (jako dodatkowy atut).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_quality_assurance_team_lead_dolnoslaskie_20131226_104055