nr oferty: 93737 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Mid PHP Developer (Symfony framework)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: JavaScript, XML,
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju serwisów internetowych (70% rozwoju, 30% utrzymania),
  • Programowanie w języku PHP z wykorzystaniem Symfony framework,
  • Praca przy projektach o różnej wielkości dla polskich i zagranicznych klientów firmy,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Prywatną opiekę medyczną i Kartę Multisport,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w wygodnej lokalizacji,
  • Bezpłatny parking,
  • Miłą atmosferę w profesjonalnym zespole.
Wymagania:
  • 1,5 roku - 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty PHP,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7,
  • Znajomość: http, Web Services, REST, JSON lub XML,
  • Znajomość środowiska Linux, bash,
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie korzystania z dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Chęć poszerzania wiedzy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość framework a Symfony, Yii,
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS.
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1142750?jobSource=XMLFeed