nr oferty: 93558 / 2018-10-01
Praca dla informatyków
Linux Support Engineer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest amerykańska firma tworząca nowoczesne rozwiązania dla telwizji cyfrowej, które trafiają do milionów użytkowników na całym świecie. Poszukujemy osoby na stanowiskoLinux Support Engineer, który dołączy do kilkuosobowego zespołu odpowedzialnego za wdrożenie i utrzymanie środowisk opartych na Linux (open-sourcowe rozwiązania) oraz troubleshooting systemów produkcyjnych w ciekawej i niszowej branży.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, której oprogramowanie trafia do wielu milionów użytkownków na całym świecie,

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych,

  • Możliwość współpracy w międzynarodowym zespole,

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe profity finansowe,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Parking rowerowy i prysznic,

  • Cykliczne imprezy integracyjne.

Wymagania:

  • Dogłębna znajomość systemów operacyjnych Linux (open-sourcowe rozwiazania),

  • Ogólna wiedza z obszaru zagadnień sieci IP, DHCP, DNS,

  • Znajomość jednego z języków skryptowych (SQL, Bash/Perl) będzie dużym atutem,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

  • Utrzymywanie dobrych relacji z zewnętrznymi Klientami,

  • Wykształcenie wyższe techniczne bądź pokrewne,

  • Komunikatywność oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu oraz wielozadaniowość.

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-01 - 2018-10-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_ar_accountant_with_french_or_dutch_malopolskie_20131019_102028