nr oferty: 93881 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Linux Administrator
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, globalnej firmy (biuro w Centrum Warszawy) poszukujemy osoby na stanowisko Linux Administrator

Zatrudniona osoba dołączy do międzynarodowego zespołu i będzie odpowiedzialna m.in za utrzymanie infrastruktury, wsparcie aplikacji oraz dbanie o rozwój aplikacji webowych i ulepszanie jej dostępności.

W pracy będziesz miał okazję pracować nad automatyzacją swojej pracy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem w administracji systemami Linux i swobodnie posługującej się językiem angielskim. Do kluczowych kompetencji należy znajomość protokołów sieciowych, systemu ticketowego.

Co zyskujesz?

Firma proponuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, biznesowe godziny pracy oraz pakiet benefitów.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij €˜Aplikuj€™ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania:
Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_specjalista_w_dziale_management_innovation_dolnoslaskie_20131225_102021