nr oferty: 96344 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Linux Administartor / DevOps Developer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla firmy zlokalizowanej przy Dworcu Gdańskim będącej globalnym liderem wobszarze badań rynku iopinii konsumentów poszukujemy Linux Administartora / DevOps Developera.Środowisko firmy składa się zponad300 serwerów RHEL/CENTOS Linux,głównie wirtualnych.

Technologie, zktórymi możesz pracować:

  • języki prpgramowania: Python lub Java;

  • narzędzia do automatyzacji:Ansible, Python, Bash;

  • bazy danych:PostgreSQL, SQL;

  • narzędzia:Jenkins, Ansible tower, RPMs, Docker.

Obecnie firma jest wtrakcie refaktoryzacji, gdzie celem jest migracja aplikacji do chmuryAWS.

Wyzwania:

  • dołączenie do globalnej technologii Watch iTAM jako członek zespołu DevOpsowego,

  • wsparcie globalnych zespołów zapewniając jakość iniezawodność oglądalności TV,

  • praca wzespole wmetodologiiAgile, wdrażanie oprogramowania, konfiguracja oprogramowania, aktualizacje iutrzymanie systemu

  • wsparcie wstworzeniu izaprojektowaniu narzędzi oraz metodologii CI/CD

  • automatyzacja zadań zwykorzystaniem narzędzi open source

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;

  • karta Multisport;

  • opieka medyczna;

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • rozbudowany pakiet szkoleń;

  • parking samochodowy i rowerowy.

Wymagania:

  • min. 2 lata pracy w obszarze związanym z administracją środowiskaLinux

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie

  • mile widziana znajomość systemu Windows

  • znajomość technologii sieciowych i protokołów (TCP/IP, VPL, Routing)

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/c-c-and-or-vb-developer_454321.html