nr oferty: 90918 / 2018-08-09
Praca dla informatyków
Konsultant
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Będziesz mieć szansę na:

  • Pracę w zespole doradczym lub wdrożeniowym przy projektach IT dla instytucji finansowych

  • Wsparcie zespołów w pracach analitycznych

  • Koordynację zwinnych projektów wdrożeniowych

  • Pełnienie roli Scrum Mastera

  • Pełnienie roli lidera lub architekta biznesowego

  • Koordynacje Twojego własnego obszaru w firmie

  • Sprawdzenie się w różnorodnych rolach i zadaniach w międzynarodowym otoczeniu

  • Bezpośrednią współpracę z zespołami klientów

Oferujemy:
Zostajemy wSollers, bo:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Swobodną i otwartą kulturę firmową oraz wspólnie rozwijamy nasze pasje też poza pracą (sport, podróże, koncerty, gry planszowe, kulinaria i inne)

  • Okazję szybko rozwijać się na projektach u klientów w Europie i na całym świecie

  • Jasno określone ścieżki kariery i wynagrodzenia

  • Zapewnioną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport oraz szkolenia i certyfikaty

Wymagania:

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że:

  • Rozumiesz jak funkcjonują firmy ubezpieczeniowe lub banki

  • Myślisz analityczne i potrafisz stosować syntezę do przedstawiania wyników swojej pracy

  • Masz doświadczenie w funkcjonalnym projektowaniu rozwiązań IT i ich wdrażaniu

  • Potrafisz zademonstrować umiejętności zarządzania zespołem i bierzesz odpowiedzialność za jego wyniki

  • Bardzo dobrzeznasz język angielski

  • Wykazujesz zainteresowanie pracą z klientami z sektora finansowego

  • Lubisz pracować w zgranym zespole, z ekspertami o różnorodnych kompetencjach

Doceniamy dodatkowo, jeśli:

  • Znasz inne języki, szczególnie językniemieckilubjapoński

  • Umiesz budować relacje z klientem oraz członkami zarzadzanego przez siebie zespołu

  • Masz doświadczenie w pracy w firmie doradczej, wdrożeniowej lub IT

  • Chcesz pracować na projektach za granicą w wymiarze ponad 2/3 czasu pracy

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-09-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/doswiadczony-programista-java_323906.html