nr oferty: 96256 / 2018-11-06
Praca dla informatyków
Konsultant ds. Wdrożeń
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

  • wdrażanie i konfiguracja systemów Comarch (ERP XL i/lub ERP OPTIMA)

  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania

  • analiza potrzeb Klientów w zakresie systemów informatycznych

Oferujemy:
Oferujemy:

  • udział w prestiżowych projektach informatycznych

  • pracę w miłej atmosferze

  • niezbędne szkolenia

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • umowę o pracę

  • kartę multisport

Wymagania:
Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się przynajmniej jednym z systemów Comarch: ERP XL lub ERP OPTIMA

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru Logistyki (sprzedaż, zakupy, gospodarka magazynowa)

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich

  • prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-06 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/mlodszy-programista-net_455763.html