nr oferty: 72085 / 2017-11-06
Praca dla informatyków
Konsultant Wsparcia Technicznego z j. węgierskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

OBOWIĄZKI

  • wsparcie techniczne poprzez odbieranie połączeń przychodzących od Klientów i prowadzenie rozmów dotyczących zgłaszanych problemów

  • zbieranie informacji na temat zgłaszanego problemu technicznego

  • wstępne określanie przyczyn problemu

  • proponowanie Klientowi odpowiednich rozwiązań

Oferujemy:

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (4500-5000 złotych brutto)

  • system premiowy

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość dofinansowania prywatnych studiów i szkoleń, wewnętrzne kursy językowe

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

  • pakiet relokacyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego (przynajmniej na poziomie B2)- warunek konieczny

  • znajomość j. angielskiego przynajmniej na poziomie B2

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-06 - 2017-11-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_252230.html