nr oferty: 77696 / 2018-01-12
Praca dla informatyków
Konsultant Tibco
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
TWOJE OBOWIĄZKI

  • Rozwijanie oraz utrzymanie obszarów bazujących na oprogramowaniu TIBCO Fulfillment Orchestration Suite

  • Współpraca z zespołami projektowymi przy opracowywaniu zmian i nowych rozwiązań w warstwie integracyjnej

  • Proponowanie rozwiązań usprawniających proces i rozwiązujących główne przyczyny błędnych transakcji

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz użytkownikami biznesowymi

  • Współpraca z administratorami poszczególnych systemów

  • Cykliczne raportowanie efektywności i jakości procesu

Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Pakiety relokacyjne

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie

  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę

  • Profesjonalne szkolenia

Wymagania:
WYMAGANIA

  • Doświadczenie w rozwiązywaniu złożonych problemów w warstwie integracyjnej

  • Operacyjna znajomość oprogramowania TIBCO

  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Determinacja w działaniu i nastawienie na efektywność

  • Zanjomość produktów TIBCO takich jak:

  • FOS (FOM, FC)

  • FSI

  • BW6 / mile widziana

Miejsce pracy:
Warszawa, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-12 - 2018-02-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_pracownik_ds_obslugi_klienta_niemieckojezycznego_malopolskie_20130515_131922